Productnummer:10042256EAN:4025595320353
Plastic lijmpistool, zwart 8mm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit duurzame lijmpistool van hoogwaardig kunststof is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die efficiëntie en veelzijdigheid belangrijk vinden. Met zijn ergonomische ontwerp ondersteunt het nauwkeurig werken in de decoratie- en verkoopruimte en biedt het een aantrekkelijke marge voor commerciële kopers.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N082 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









