Productnummer:10026418EAN:4007698058654
Placemat van textiel 70% linnen, 30% polyester Lichtgrijs (B/H) 45x30cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze placemat is gemaakt van 70% linnen en 30% polyester in lichtgrijs en is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De placemat is duurzaam en esthetisch en geeft elke professionele omgeving een elegant tintje. Het biedt een uitstekende marge met een hoge duurzaamheid van het materiaal.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.2 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A045 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









