Productnummer:10035087EAN:8711252024646
Paraplu mini 53cm, gemaakt van kunststof, 3-voudig, (B/H/D) 25x4x4cm
| BK / BK: | 24 / 24 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Mini 53cm paraplu biedt robuuste bescherming dankzij het duurzame plastic materiaal. Hij is ideaal voor de detailhandel en biedt een hoge rentabiliteit dankzij de ruimtebesparende drievoudige vouw. Elegant design ontmoet functionaliteit, perfect voor stijlvolle winkelinterieurs of als praktisch accessoire voor reizigers.
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 5.81 kg |
| Gewicht BK: | 5.81 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H513 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











