Productnummer:10023656EAN:4007698036539
Panda beer spaarpot van keramiek wit, zwart (B/H/D) 10x15x10cm
| BK / BK: | 8 / 32 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Panda Bear spaarpot van duurzaam keramiek, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, maakt indruk met zijn duidelijke ontwerp en hoge doorverkoopopbrengst. Een charmant decoratief stuk dat gemakkelijk geplaatst en gepresenteerd kan worden in winkelruimtes. Perfect voor stijlvolle accenten in winkels of tentoonstellingen.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10.2 cm |
| Breedte: | 10.5 cm |
| Hoogte: | 15.4 cm |
| Gewicht BK: | 0.38 kg |
| Gewicht BK: | 12 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H435 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









