Productnummer:10037006EAN:4007698480585
Paddenstoel van natuurlijk mangohout (B/H/D) 6x8x6cm
| BK / BK: | 24 / 120 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze handgemaakte paddenstoel van robuust mangohout combineert duurzaamheid en tijdloos design. Hij is ideaal voor retailers en interieurontwerpers en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden, aantrekkelijke marges en een elegante presentatie in een commerciële omgeving. Een hoogwaardig hoogtepunt voor verfijnde inrichtingsconcepten.
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 120 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 7.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.25 kg |
| Gewicht BK: | 6.24 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W391 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










