Productnummer:10044876EAN:4251450925276
Paashaas zakjes met ponpom DIY papier/karton knutselset, set van 12, bruin/wit (B/H/D) 22x14x1cm
| BK / BK: | 1 / 50 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De set van 12 "paasgeschenktassen met ponpom" van stevig papier/karton is veelzijdig in de detailhandel en decoratie, biedt aantrekkelijke presentatiemogelijkheden en stimuleert de verkoop. De hoogwaardige afwerking is ideaal voor ontwerpers en inkopers en benadrukt de winstgevendheid en kwaliteit van het assortiment.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 50 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.12 kg |
| Gewicht BK: | 6 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.



























