Productnummer:10012852EAN:4007698128524
Opbergdoos van hout en glas, B22 x D18 x H7 cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De handgemaakte opbergdoos van hout en glas combineert functionaliteit met elegantie, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Hoogwaardige materialen garanderen duurzaamheid, terwijl het elegante ontwerp een stijlvolle presentatie van decoratieve items mogelijk maakt. Verhoog de aantrekkingskracht van je POS met dit veelzijdige stuk.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 17 cm |
| Breedte: | 23 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.708333333 kg |
| Gewicht BK: | 17 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H285 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









