Productnummer:10024630EAN:4007698246303
Muziekklok/sneeuwbol kerstman van poly2 assorti, 11x15x11cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Creëer een kerstsfeer in elke verkoopruimte met de muziekdoos/sneeuwbol kerstman gemaakt van duurzaam polyresin. Dit gedetailleerde decoratieve element is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en biedt een aantrekkelijke marge en veelzijdige toepassingen in de commerciële sector. Afmetingen: 11x15x11cm.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 12.7 kg |
| Verzend pallet: | 300 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W127 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









