Productnummer:10030082EAN:4032037741898
Mond- en neusmasker zakelijk van poly kleurrijk 3-voudig, (B/H/D) 12x12x1cm
| BK / BK: | 48 / 144 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het gekleurde mond- en neusmasker Business biedt detailhandelaren en ontwerpers veelzijdige presentatiemogelijkheden. Het is gemaakt van slijtvast polyester en voldoet aan hoge eisen op het gebied van duurzaamheid en stijl. Perfect voor commerciële en winkelruimtes, combineert het functionaliteit met modern design en winstgevende marges.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | A060 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









