Productnummer:10030122EAN:4007698311131
Mond- en neusmasker set van 10, 3-laags gezichtsmasker, zwart
| BK / BK: | 48 / 192 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Kom tegemoet aan de behoeften van uw klanten met onze set van 10 zwarte, 3-laags. De duurzame kwaliteit van eersteklas materiaal is ideaal voor de detailhandel en professionele omgevingen en biedt aantrekkelijke marges door eenvoudige presentatie en veelzijdigheid in gebruik.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.1 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 2.4 kg |
| Gewicht BK: | 9.6 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A060 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









