Productnummer:10012660EAN:4007698126605
Mok hart decoratie van porselein, 3 assorti (B/H/D) 12x11x8 cm, 300 ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "hartdecoratie" mok van duurzaam porselein maakt indruk met zijn aantrekkelijke ontwerp in een drievoudig assortiment. Ideaal voor detailhandelaars om een aantrekkelijk assortiment te creëren en voor interieurontwerpers om middenstukken toe te voegen aan decoraties. Biedt duurzame kwaliteit en veelzijdig gebruik in de detailhandel.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10.2 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 300 |
| Gewicht BK: | 1.83 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Verzend pallet: | 1152 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W525 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









