Productnummer:10038638EAN:4007698529086
Mok bloemendecor gemaakt van porselein wit (B/H/D) 13x9x9cm 435ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Flower decor" porseleinen mok in wit maakt indruk met zijn duurzame materiaal en elegante ontwerp. Hij is ideaal voor de detailhandel of catering en biedt veelzijdige presentatiemogelijkheden. Perfect voor stijlvolle interieurontwerpers die kwaliteit en design willen combineren. Inhoud: 435 ml.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 435 |
| Gewicht BK: | 5.54 kg |
| Gewicht BK: | 16.63 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N015 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









