Productnummer:10046176EAN:4007698232863
Metalen kersthanger muis, 4-voudig, kleurrijk (B/H/D) 8x12x1cm
| BK / BK: | 12 / 240 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voorzie je klanten van charmante kerstdecoraties met onze duurzame, kleurrijk beschilderde metalen kersthangers. Deze veelzijdige tags zijn ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers en zullen de aantrekkingskracht van elke winkelruimte vergroten en impulsaankopen stimuleren. Afmetingen: 8x12x1cm. Assorti en gemakkelijk weer te geven.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 240 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Gewicht BK: | 132 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











