Productnummer:10046502EAN:4007698250249
Metalen/glas lantaarn bruin/beige 2 assorti (B/H/D) 25x34x8cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige lantaarn van metaal en glas in bruin/beige, zeer indrukwekkend in een etalage of lobby. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die belang hechten aan tijdloos design en robuuste duurzaamheid. Een waardevolle toevoeging aan elke commerciële en decoratieve gebruiksruimte.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Kleur: | Bruin |
| Kollektion: | Minimal Xmas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht BK: | 0.74 kg |
| Gewicht BK: | 8.84 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











