Productnummer:10042522EAN:4007698648992
Meisje van polywit 2-voudig, (B/H/D) 4x8x4cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Poly Girl"-figuurtjes bieden een duurzame kwaliteit van polyresin en zijn ideaal voor stijlvolle displays in de winkel of als charmante accenten in het interieurontwerp. Door hun veelzijdigheid en compacte formaat kunnen ze gemakkelijk worden geïntegreerd in verschillende ruimtelijke concepten.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4.5 cm |
| Hoogte: | 8.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.9 kg |
| Gewicht BK: | 10.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O077/N041 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










