Productnummer:10010127EAN:4007698101275
Marmeren harten, gesorteerd, 4 cm, 36 stuks in houten display
| BK / BK: | 144 / 432 |
|---|---|
| VE: | 36 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Stijlvolle marmeren harten in een houten display, ideaal voor retailers en ontwerpers - duurzaam en veelzijdig. Handgemaakt ontwerp van hoge kwaliteit verhoogt de aantrekkelijkheid van het product en de winstgevendheid. Perfect voor professionele decoratie in winkels of praktijken. Kleuren variëren natuurlijk.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| BK hoeveelheid: | 432 |
| Verpakkingseenheden: | 36 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 1 cm |
| Gewicht BK: | 4.83 kg |
| Gewicht BK: | 14.5 kg |
| Verzend pallet: | 17280 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H486 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









