Productnummer:10018609EAN:4007698186098
Marmeren hart gezegden, 6 gesorteerd, 4 cm
| BK / BK: | 36 / 144 |
|---|---|
| VE: | 36 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige marmeren harten, 6 assorti, zijn ideaal voor gebruik in winkels en decoratieprojecten. Deze duurzame harten van 4 cm bieden interieurontwerpers stijlvolle veelzijdigheid en commerciële kopers aantrekkelijke marges door de gemakkelijke presentatie en het aantrekkelijke ontwerp.
| Akzentmaterial: | Stein |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Stein |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Steen |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 36 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 1 cm |
| Gewicht BK: | 1.375 kg |
| Gewicht BK: | 5.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H486 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









