Productnummer:10035637EAN:4007698447762
Maritiem decor, belettering, Moin, op mangohouten basis, gemaakt van wit metaal (B/H/D) 20x11x5cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef een bedrijfspand maritieme charme met de "Moin" displaystandaard van stevig metaal op een massief mangohouten basis. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die vertrouwen op duurzame decoratie en veelzijdige blikvangers in hun assortiment waarderen. Perfect voor detailhandel en horeca.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A010 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









