Productnummer:10042914EAN:4007698660284
Mand konijnenkop met handvat van vilt, beige (B/H/D) 16x27x11cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Mand konijnenkop met handvat van vilt, beige" combineert een leuk design met duurzaam viltmateriaal van hoge kwaliteit. Ideaal voor detailhandelaars en ontwerpers, biedt het veelzijdige toepassingen in de decoratiesector en garandeert hoge marges dankzij de aantrekkelijke presentatie.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O088 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









