Productnummer:10039650EAN:4032037795662
Magneten leisteen met spreuk van steen zwart 12-voudig, (B/H) 8,5x5,5cm
| BK / BK: | 48 / 96 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de robuuste leisteenmagneten met inspirerende spreuken. Ze zijn ideaal voor retailers en ontwerpers, bieden aantrekkelijke presentatiemogelijkheden en voegen waarde toe door veelzijdige decoratie in een professionele omgeving. Duurzaam en esthetisch, verfraaien ze stijlvol elke winkelruimte.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Stein |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Stein |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Steen |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.2 cm |
| Breedte: | 8.5 cm |
| Hoogte: | 5.5 cm |
| Gewicht BK: | 8.98 kg |
| Gewicht BK: | 17.95 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N039 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









