Productnummer:10029968EAN:4032037707092
Magneetspreuk van metaal gekleurd 12-voudig, (B/H) 9x6cm
| BK / BK: | 72 / 72 |
|---|---|
| VE: | 72 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Bied je klanten stijlvolle accenten met onze kleurrijke magnetische slogans van robuust metaal. Ze zijn ideaal voor de detailhandel en decoraties, geven elke ruimte karakter, verhogen het verkooppotentieel dankzij de snelle installatie en garanderen een duurzame toevoeging aan uw assortiment dankzij de hoogwaardige productie.
| Akzentmaterial: | Metall |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 72 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.2 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 6.5 cm |
| Gewicht BK: | 2.88 kg |
| Gewicht BK: | 2.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H509 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









