Productnummer:10015713EAN:4007698157135
Magneet kerstman op polyboard, 6 assorti, 6 cm
| BK / BK: | 24 / 288 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuust polyboard met zes charmante kerstmagneten, ideaal voor de detailhandel. Maximaliseer je marges met eenvoudige, aantrekkelijke presentaties. Perfect voor seizoensdecoraties en herhaald gebruik, dankzij de hoogwaardige afwerking en het duurzame materiaal. Een must-have voor stijlvolle winkel- en presentatieruimtes.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht BK: | 0.64 kg |
| Gewicht BK: | 8.7 kg |
| Verzend pallet: | 8640 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W148, W255, W484 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









