Productnummer:10044542EAN:4007698707071
Luchtballonhanger van papier/karton, paars/roze (B/H/D) 19x30x19cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Zorg voor stijlvolle decoratie met de heteluchtballonhanger van duurzaam papier/karton. Ideaal voor winkeliers om een aantrekkelijke verkoopsfeer te creëren of voor interieurontwerpers als opvallend middelpunt. Profiteer van de eenvoudige presentatie en hoge flexibiliteit bij commercieel gebruik.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.7 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W344 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











