Productnummer:10041084EAN:4007698610555
LED theelicht huisje peperkoek van porselein, 2-voudig, bruin/wit (B/H/D) 8x9x6cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het porseleinen theelichthuisje in een charmant peperkoekdesign voegt een sfeervolle ambiance toe aan je verkoopruimtes of decoratieprojecten. Duurzaam en met een afwerking van hoge kwaliteit, biedt het retailers aantrekkelijke marges en interieurontwerpers een breed scala aan toepassingen. Ideaal voor seizoensgebonden winkelpresentaties.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6.5 cm |
| Breedte: | 8.5 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.89 kg |
| Gewicht BK: | 10.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W042, W521 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










