Productnummer:10042141EAN:8713619429194
LED tafellamp, buiten/binnen, warm wit dimbaar aan/uit incl. 80cm USB-kabel, gemaakt van metaal mat zwart (B/H/D) 9x27x9cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Stijlvolle LED tafellamp van duurzaam metaal, ideaal voor flexibel gebruik binnen en buiten. Perfect voor winkeliers en ontwerpers: biedt eenvoudige presentatie, hoge winstgevendheid dankzij dimbare aanraakfunctie en meegeleverde USB-kabel voor veelzijdig gebruik in professionele omgevingen.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W282 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









