Productnummer:10041651EAN:4007698626969
Lantaarnspar decor van rood glas (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai uw verkoopruimtes of designmeubels met deze elegante lantaarn van duurzaam glas. Het stijlvolle dennenboommotief in rood trekt de aandacht en garandeert een tijdloze presentatie die de marges verhoogt en veelzijdige toepassingsmogelijkheden biedt in een commerciële omgeving. Ideaal voor seizoensdecoratie.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 4.75 kg |
| Gewicht BK: | 14.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W494 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











