Productnummer:10031293EAN:4007698344641
Lantaarnset, 5 lantaarns, op hout, spiegelbak, met glazen decor kralen van glas zilver set van 7, (B/H/D) 37x10x14cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 20/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante lantaarnset met glazen decoraties op een zilveren spiegelplaat. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar duurzame, veelzijdige decoraties. Hoogwaardige materialen garanderen eenvoudig onderhoud en presentatie. Perfect voor stijlvolle winkel- en bedrijfsinterieurs. Afmetingen: 37x10x14 cm.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 37 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.88 kg |
| Gewicht BK: | 5.3 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W322 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










