Productnummer:10039438EAN:4007698551766
Lantaarn huis bloemen decor gemaakt van keramiek kleurrijke 2-voudige, (B / H / D) 9x14x7cm 8x16x7cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Charmante lantaarns van keramiek met delicate bloemmotieven en kleurrijke daken in groen en oranje. Perfect voor cadeauwinkels, ze verfraaien de esthetiek van het huis en beloven een lange levensduur. Deze kant-en-klare artikelen trekken moderne shoppers aan die op zoek zijn naar unieke decoratieve oplossingen.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7.2 cm |
| Breedte: | 8.7 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1.65 kg |
| Gewicht BK: | 13.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O011 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










