Productinformatie
Deze stijlvolle theelichtset van robuust hout, afgewerkt in elegant grijs, biedt interieurontwerpers en winkeliers een duurzame decoratieve oplossing. Ideaal voor winkelruimtes en horecagelegenheden. Het combineert tijdloos design met praktische functionaliteit en creëert een aantrekkelijke, sfeervolle display.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Wachs |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Was |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 39 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 12 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W286 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












