Productnummer:10043125EAN:4007698665906
Lampion van keramiek, wit (B/H/D) 11x11x11cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg charme toe aan je verkoopruimte met onze witte keramische lantaarn. Deze lantaarn is gemaakt voor ontwerpers en winkeliers en maakt indruk met zijn duurzame kwaliteit en tijdloze ontwerp. Ideaal voor aansprekende decoraties in commerciële omgevingen - een investering die loont.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 2.77 kg |
| Gewicht BK: | 11.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W406 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












