Productnummer:10042991EAN:4018156242867
Kunstmatige appelbloesemtak van kunststof, roze/bruin (H) 74cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kunstmatige appelbloesemtak van duurzaam kunststof verrijkt je decoratieconcepten in winkels en professionele ruimtes. Eenvoudig te onderhouden en veelzijdig te integreren, het tijdloze ontwerp verhoogt de aantrekkelijkheid en efficiëntie van je verkoopruimte. Ideaal voor professionele shoppers en ontwerpers.
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 0.5 cm |
| Hoogte: | 74 cm |
| Gewicht BK: | 1.5 kg |
| Gewicht BK: | 12 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N053 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










