Productnummer:10045837EAN:4018156257557
Kunstbloem mos hanger 38 cm groen
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kunstbloem mos hanger, groen 38cm, biedt interieurontwerpers veelzijdige ontwerpmogelijkheden. Hij is gemaakt van duurzaam materiaal van hoge kwaliteit en blijft jarenlang mooi. Hij is ideaal voor verkoopruimtes of kantoren, verfraait elke ruimte en ondersteunt een stijlvolle presentatie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 38 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45837 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












