Productnummer:10031788EAN:4007698355760
Korte broek van imitatiebont gemaakt van polyester Wit (B/H/D) 80x50x2cm
| BK / BK: | 5 / 10 |
|---|---|
| VE: | 5 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Gemaakt van duurzaam polyester, biedt imitatiebont commerciële kopers maximale winstgevendheid door zijn veelzijdigheid in de detailhandel en interieurontwerp. Ideaal voor creatieve ontwerpers die luxueuze accenten willen creëren. Perfect voor displayruimtes of stijlvolle interieurconcepten.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 5 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 5 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.16 kg |
| Gewicht BK: | 2.31 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W275, W329, W424, W462, W573 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












