Productnummer:10031790EAN:4007698355807
Korte broek van imitatiebont gemaakt van polyester Roze/Roze (B/H/D) 80x50x2cm
| BK / BK: | 5 / 10 |
|---|---|
| VE: | 5 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je display met dit elegante imitatiebont van duurzaam polyester, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Het is gemakkelijk weer te geven en veelzijdig, het versterkt de aantrekkingskracht van elke collectie en verhoogt de verkoopkansen door een geraffineerd ontwerp.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 5 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 5 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.16 kg |
| Gewicht BK: | 2.31 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W329 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











