Productnummer:10031794EAN:4007698355883
Korte broek in imitatiebont van polyester zwart (B/H/D) 90x60x2cm
| BK / BK: | 4 / 8 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je assortiment met ons duurzame polyester imitatiebont in elegant zwart. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, met veelzijdige decoratiemogelijkheden en een aantrekkelijke marge. Perfect voor stijlvolle accenten in commerciële omgevingen. Afmetingen: 90x60x2cm.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 90 cm |
| Hoogte: | 60 cm |
| Gewicht BK: | 1.88 kg |
| Gewicht BK: | 3.76 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W275, W572 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











