Productnummer:10025027EAN:4250641358992
Kooklepel, 8 spreuken met strik op display van hout naturel 8-voudig, (B/H/D) 40x40x20cm, 32 st. op display
| BK / BK: | 32 / 32 |
|---|---|
| VE: | 32 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Houten lepeldisplay met charmante spreuken, ideaal voor detailhandel en decoratie. Natuurlijk hout voor duurzaamheid, geaccentueerd door decoratieve strikken. Eenvoudige presentatie op display met 8 panelen voor een aantrekkelijke klantervaring en hoge verkoopcijfers. Perfect voor stijlvolle keuken- en cadeauoplossingen.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 32 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 20 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Gewicht BK: | 1.65 kg |
| Gewicht BK: | 1.65 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H383 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









