Productnummer:10032171EAN:4007698366414
Konijntje van poly goud (B/H/D) 13x22x9cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het poly gouden konijn (13x22x9cm) is favoriet bij winkeliers en interieurontwerpers. De elegante gouden look en het duurzame materiaal bieden een hoge winstgevendheid en veelzijdige decoratiemogelijkheden voor commerciële omgevingen, waardoor het ideaal is voor etalages of elegante interieurontwerpen.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht BK: | 2.78 kg |
| Gewicht BK: | 11.14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O030 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










