Productnummer:10026725EAN:4007698061814
Konijntje van poly 6 assorti, bruin/grijs, (B/H/D) 7x10x7cm
| BK / BK: | 24 / 72 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de veelzijdigheid van de Poly Bunny, ideaal voor retail en interieur. Duurzaam en verkrijgbaar in natuurlijke bruine en grijze tinten, bieden ze een aantrekkelijke marge en gemakkelijke presentatievoordelen in elke professionele omgeving. Perfect voor stijl en winstgevendheid.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 2.14 kg |
| Gewicht BK: | 6.41 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O082 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.















