Productnummer:10045684EAN:4007698739928
Konijntje van metaal/mango hout, bloemen, kleurrijk (B/H/D) 13x17x5cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het kleurrijke konijn van duurzaam metaal en fijn mangohout zorgt voor een frisse wind in je decoratieve assortiment. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, het maakt indruk met zijn veelzijdigheid en aantrekkelijke marge, die winstgevend kan worden gebruikt in elke omgeving.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.83 kg |
| Gewicht BK: | 3.31 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45684 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











