Productnummer:10042406EAN:4007698645458
Konijnenfiguur gemaakt van poly, 2-voudig, beige (B/H/D) 4x19x4cm
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De poly konijnenfiguur in beige combineert tijdloos design met duurzaam materiaal. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar veelzijdige decoraties. Het compacte formaat maakt creatieve presentaties in de winkel mogelijk en benadrukt de verkoopruimtes.
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 1.24 kg |
| Gewicht BK: | 14.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O081 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











