Productnummer:10031779EAN:4007698355555
Konijnenbont Kunstbont van polyester Zwart (B/H/D) 50x25x2cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant konijnenbont van duurzaam polyester biedt interieurontwerpers en winkeliers veelzijdige decoropties. Ideaal voor exclusieve displays, het maakt indruk met zijn duurzame kwaliteit en zorgt voor een aantrekkelijke marge. Perfect voor professionele omgevingen en stijlvolle presentaties.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W275, W551 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











