Productnummer:10031778EAN:4007698355500
Konijnenbont Kunstbont gemaakt van polyester Wit (B/H/D) 50x25x2cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het konijnenbont van duurzaam polyester biedt retailers en ontwerpers een aantrekkelijke presentatiemogelijkheid. Het is ideaal voor professionele decoratie en garandeert een hoog rendement op investering in elke commerciële omgeving dankzij de hoogwaardige afwerking en veelzijdige toepassing.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1.35 kg |
| Gewicht BK: | 2.69 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W275, W329, W424, W462, W573 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













