Productnummer:10044963EAN:4007698717322
Konijn/paseierenstandaard van mangohout, naturel/zilver (B/H/D) 14x19x5cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De displaystandaard voor paaseieren van duurzaam mangohout in naturel/zilver is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Het maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en tijdloze ontwerp. Deze gemakkelijk te presenteren blikvanger verhoogt de meetbaarheid in de verkoopruimte en voegt een stijlvol accent toe aan elke decoratie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 1.19 kg |
| Gewicht BK: | 7.13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ44963 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













