Productnummer:10045042EAN:4007698719449
Kippenhanger van textiel, 3-voudig, wit/geel/roze (B/H/D) 7x14x5cm
| BK / BK: | 12 / 192 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef een speciaal tintje aan je winkelruimte met de duurzame hanger kip van textiel in wit/geel/roze. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en verhoogt de visuele aantrekkingskracht. De hoogwaardige afwerking garandeert een robuust gebruik in een professionele omgeving.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.13 kg |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45042 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









