Productnummer:10038692EAN:4007698530587
Kip van textiel beige, wit 2-voudig, (B/H/D) 17x23x13cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je assortiment met deze charmante stoffen kippen in beige en wit. Perfect voor detailhandelaars en ontwerpers: duurzaam en gemakkelijk te onderhouden textiel garandeert duurzaamheid. Ideaal voor decoraties of etalages, ze bieden veelzijdige toepassingen en aantrekkelijke winstmarges.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht BK: | 1.51 kg |
| Gewicht BK: | 9.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O103 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










