Productnummer:10035574EAN:4007698445850
Kip van natuurlijk keramiek 3-voudig, (B/H/D) 7x9x10cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De bruin-wit gespikkelde keramische kippen met rode accenten stralen een rustieke charme uit die perfect is voor winkels met rustieke decoraties. Gemaakt van duurzaam natuurlijk keramiek, zijn de 10 cm beeldjes veelzijdig en bieden ze een hoog margepotentieel, waardoor ze zowel traditionele als moderne shoppers aanspreken.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6.2 cm |
| Breedte: | 8.5 cm |
| Hoogte: | 9.8 cm |
| Gewicht BK: | 0.09 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O063 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










