Productnummer:10057757EAN:4007698577575
Kip van keramiek, assorti in 4 kleuren, 5 cm
| BK / BK: | 16 / 192 |
|---|---|
| VE: | 16 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Charmante kippen van keramiek, met de hand beschilderd in roze, groen, rood en grijs met stippen. Deze stevige en compacte beeldjes zijn een geweldige aanvulling op je huis- of cadeau-assortiment. Perfect voor detailhandelaren die op zoek zijn naar veelzijdige inventaris met een hoge marge.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.2 cm |
| Breedte: | 6.3 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.05 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Verzend pallet: | 3456 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O044 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









