Productnummer:10045093EAN:4007698722166
Kip/schaap/kat/koe van steengoed, 4-voudig, beige (B/H/D) 5x11x5cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De charmante randkrukjes van steengoed, in de designs kip/schaap/kat/koe, bieden winkelend publiek duurzame, ruimtebesparende decoraties. Ze zijn perfect voor winkeliers en interieurontwerpers, verbeteren de visuele aantrekkingskracht van elke winkelruimte en bieden aantrekkelijke marges dankzij het hoogwaardige materiaal en de creatieve look.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 1.66 kg |
| Gewicht BK: | 19.87 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45093 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









