Productnummer:10045978EAN:4007698226688
Kinderen met ski's van poly rood/wit (B/H/D) 8x14x4cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
"Kinderen met ski's van duurzaam poly in rood/wit. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: Verhoog uw verkoopcijfers met veelzijdige decoratieve elementen. Aantrekkelijke afwerking van hoge kwaliteit voor commercieel gebruik. Afmetingen: 8x14x4cm. Perfect voor het creëren van winterse flair in de winkel of etalage."
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.37 kg |
| Gewicht BK: | 6.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










