Productnummer:10042471EAN:4007698647537
Kind met kauwgombel van poly kleurrijk 2-voudig, (B/H/D) 8x18x8cm
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze charmante figuren van polyresin met een kleurrijke afwerking zijn een unieke toevoeging aan etalages of interieurs. Hun duurzame kwaliteit en veelzijdigheid zijn ideaal voor winkeliers en ontwerpers en bieden een aantrekkelijke winstmarge op decoratieve koopwaar.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.7 kg |
| Gewicht BK: | 4.22 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N032 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










